Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях проїзд у маршрутках може подорожчати до 8 гривень


Після здорожчання проїзду в тролейбусах, може зрости тариф на проїзд у міських маршрутках
Чи потягне за собою підняття вартості проїзду в електротранспорті підвищення тарифу на проїзд у маршрутках. Про це у програмі «Після новин» на телеканалі «Чернівецький промінь» розповів член виконавчого комітету Чернівецької міської ради Микола Проданюк.

Департамент житлово-комунального господарства оголосив конкурс на нових перевізників на маршрутах у Чернівцях. Микола Проданюк припускає, що після конкурсу підніметься і вартість проїзду у маршрутках, хоча за логікою, новий тариф мав би бути прописаний в умовах конкурсу, що дасть можливість створити справжню конкуренцію на маршрутах.

Коли пройде даний конкурс буде підійматися питання збільшення вартості тарифу. Проте, на мою думку, треба підіймати питання про нових перевізників на нові маршрути одночасно з підняттям тарифів.

Наскільки підніметься вартість проїзду наразі невідомо, але член виконкому вважає, що цей тариф може становити 7-8 гривень. Визначаючи тариф потрібно дивитися за аналогічним маршрутним тарифом міст-сусідів: Івано-Франківська, Тернополя, Львова, але враховувати особливості нашого міста.

У Чернівцях на відміну від інших міст дуже погані дороги, тому вартість обслуговування транспорту вища, аніж у Тернополі чи Івано-Франківську. Якщо маршрутні сітки та вартість палива приблизно однакові, то обслуговування транспорту та рівень заробітної плати трохи вищий, а це відповідно також збільшує вартість проїзду, - зазначив Микола Проданюк.

 


 
 


скачать dle 10.5фильмы бесплатно