Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Зникла без сліду: у Чернівцях не можуть знайти головну бухгалтерку аеропорту

Після нещодавних звинувачень у нецільовому використанні коштів аеропорту
Проблеми аеропорту, невиплата заробітної плати та сумнівні проплати на значні суми головного бухгалтера летовища, про це сьогодні на телеканалі «Чернівецького променя» у програмі «Діалоги» розповів заступник директора Департаменту житлово-комунального господарства Олег Пилип’як.

14 лютого, мер Чернівців опублікував інформацію, що «головний бухгалтер, зловживаючи довірою до директора, робила сумнівні проплати на значні суми за різні товари та послуги». Директор сам виявив зловживання коштами та звернувся до правоохоронних органів.
 
Тоді видання «The Chernivtsi Times» констатувало, що керівник аеропорту Борис Морський «абсолютно не орієнтується у ситуації, що склалася на підприємстві, та його фінансово-господарській діяльності». Директор довгий час не помічав фінансових маніпуляцій головного бухгалтера, адже ми всі пам’ятаємо, як під час громадського обговорення бюджету Чернівців директор у 10 разів завищив показники податкових відрахувань. Тим самим зайвий раз показавши, що абсолютно не орієнтується у фінансовій діяльності підприємства, яким керує. І як стало зрозуміло аж тепер, не керує, а править.  

Головний бухгалтер не з'являлася в аеропорту, люди їздили на квартиру, де вона живе – там закрито, слухавки не бере – цей факт також надано до відома правоохоронців. Та поки не буде офіційного документа, не буде підтвердження – висновки робити просто неможливо» - про це зазначив заступник директора департаменту ЖКГ

З даного питання були зібрані загальні збори трудового колективу, але журналістів до них не допустили. Працівники вважають, що проблеми аеропорту мають там і залишатися. Також робітники не отримують зарплатню з 27 грудня 2019 року.

 
Я був аеропорті сьогодні і маю інформацію, що заробітня плата буде виплачена сьогодні до обіду або завтрашнього дня. Також директор прийняв іншу людину, яка виконує тимчасово обов’язки головного бухгалтера аеропорту – повідомив Олег Пилип'як. 
 

За даними аудиту 75% роботи аеропорту фінансується з міського бюджету, тобто за гроші чернівчан. На зборах, колектив прийняв рішення підготувати інформацію за 2018-2019 рік і запросити усі ЗМІ для прес-конференції. Зараз буде йти глибока перевірка усіх розрахунків фінансів, що були у аеропорту.
 
 
br />  скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж