Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Буковинські поліціянти вдосконалювали методи розкриття злочинів

Криміналісти та експерти з Польщі, Болгарії та України провели триденний тренінг
У Чернівцях завершився триденний тренінг для слідчих, оперативників та інспекторів-криміналістів, розроблений консультативною місією Європейського союзу в Україні, повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області.

У тренінгу взяли учать 4 слідчих, 4 оперативних представників, 2 інспекторів-криміналістів та експерти кримінальних розслідувань з Польщі, Болгарії та України. Його учасники розглядали питання з управління місцем події, техніки допиту та збирання доказової бази.

А також поліцейські на практиці відтворювали сценарії, де кожен учасник розкривав певний злочин. Сценарій розпочався із огляду місця події, затримування підозрюваного та проведення з ним процесуального інтерв’ювання.

Під час практичних занять поліцейські використовували різні моделі допиту підозрюваного, керуючись своїми практичними методами та методами іноземних колег.

Учасники обмінялися досвідом розкриття тяжких злочинів, а також злочинів пов’язаних із насильницькими діями та ще раз переконалися, що у процесі розкриття злочину важливе місце посідає оперативність реагування всіх поліцейських служб.

По закінченню тренінгу поліцейські отримали сертифікати міжнародного зразка про успішне його проходження.

Буковинські поліціянти вдосконалювали методи розкриття злочинів

 


скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж