Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Коронавірус у США: історія буковинки з штату, який є лідером за кількістю інфікованих

У Нью-Джерсі вже понад 55 тисячі випадків інфікування Covid-19, а смертей близько 2 тисяч осіб У Сполучених Штатах Америки спостерігається найбільша кількість інфікованих. Станом на 15 березня – це 614 180. Одужали -  49 857, а летальних випадків - 26 061. Зокрема у США проживає майже 1 мільйон українців. Альона Чорна родом з Буковини, уже 5 рік проживає та працює у Штатах. Дівчина розповіла журналістці «Чернівецького променю» про швидкість поширення коронавірусу та про дотримання карантину.

У мене все почалося 16 березня, коли сказали, що дитячі садочки закривають, тоді в Нью-Джерсі було приблизно 300 випадків, та вже через 4 дні закрили всі маленькі бізнеси. Вже було 600 хворих. Люди масово почали все скуповувати у супермаркетах – полиці пусті. Через тиждень і я поїхала на закупи, була у 5 різних магазинах, для того, щоб купити дитині сосиски. Люди були без масок, шалені черги та пусті полиці, особливо у м’ясних відділах, — розповідає Альона.


Дівчина каже, що 18 березня відвідала банк, а 23 числа їй надійшов лист.
 
«Відкриваю лист, а там пише, що співробітники банку захворіли на коронавірус і що я мала можливість заразитися. І наголошують, що якщо є симптоми, то потрібно перейти на сайт та зареєструватися»
.
 
Симптомів у Альони не було, вона провела на самоізоляції два тижні.
 
Я не бачусь з рідними. Мама працює в лікарні, вже не бачила її понад місяць. У Нью-Джерсі вже понад 55 тисячі випадків інфікування Covid-19, а померлих близько 2 тисяч осіб.

 
США стали епіцентром коронавірусу: людей з Covid-19 почали ховати у «братських могилах». Найбільше число смертей припадає на штати Нью-Йорк, Нью-Джерсі, Луїзіану та Іллінойс. 11 квітня США вийшли на перше місце за кількістю смертей від коронавірусу, обігнавши Італію. Трамп оголосив режим масштабного лиха в штаті Вайомінг, який став останнім американським штатом з 50, де діє це положення.
 
Виходжу тільки раз в тиждень в магазин, одягаю маску, рукавиці та беру санітайзер, все як має бути. Америка має найбільшу цифру в світі, страшно. Зараз уже продукти є на полицях, люди дотримуються дистанції, після 20:00 не можна нікуди їхати, усе зачинено. Поліція всюди їздить та може оштрафувати.

    
Цікаво, що штрафів за недотримання карантину (як у Європі) в Америці практично немає. Поліція тут підпорядковується не МВС, як в Україні, а в кожному населеному пункті — власній мерії. А місцева влада не хоче псувати стосунки з містянами, бо ж потім не оберуть. Тому штрафи хіба що запровадили окремі штати.


Також користуюсь послугою доставки їжі онлайн, навіть можна вино замовити або дитині іграшки, все приходить швидко. Готову їжу намагаюсь не замовляти, страшно, хоча раніше — це було улюблена справа. Коли приходить посилка або доставка чекаю 4 години лише потім це все беру в дім. Усе ретельно обробляю хлоровими серветками й викидаю коробки. 
 
Поки Альона не знає, що буде далі й розповідає, що дуже хоче на роботу. Дівчина працює перукарем.
 
«Багато клієнтів пишуть, що хочуть постригтись та чи можу я їх на дім прийняти. Але я не готова ризикувати здоров’ям та життям своїх близьких та своїм».
 
 
 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж