Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Ігор Кузмін в.о. директора Центру громадського здоров'я відвідав Буковину

Ігор Кузмін відзначив роботу обласного лабораторного центру  В. о. генерального директора ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України» Ігор Кузін відвідав Буковину та відзначив роботу обласного лабораторного центру. Він зазначив, що центр заслуговує на найвищу оцінку, адже робота організована правильно та ефективно. 


 
Робота у вірусологічній лабораторії – дуже напружена, адже тут існує велика відповідальність за вірність постановки діагнозу. Це кропітка і віддана праця, яка сьогодні є надзвичайно необхідною. Тому зараз головне – підтримувати цих фахівців, робити все можливе, щоб спростити їхню роботу, зазначив Ігор Кузін. 


Наголосив, що фахівці, які працюють над питанням боротьби з коронавірусом у Чернівецькій області, – це ефективна, дієва, експертна команда. Також Ігор Кузін заявив, що порадив би усім керівникам обласних лабораторних центрів звертатися за консультацією до буковинських фахівців, аби переймати кращі практики боротьби із COVID-19. Крім того, вартий уваги і досвід медиків Чернівецької області. Про це пише пресслужба Чернівецької ОДА.

Тут працюють наразі найкращі та найобізнаніші лікарі, тому я би рекомендував колегам з інших регіонів обмінюватися з ними інформацією. Тому що досвід, який є тут, він практичний, живий, вже напрацьовано дуже цікаві алгоритми, як щодо клініки, так і щодо ведення випадків, підсумував керівник Центру громадського здоров’я.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж