Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Буковині з 12 травня відкриють парки, речові ринки та магазини непродовольчих товарів

Проте до кінця травня не буде працювати приміське рейсове сполучення

У зв’язку з найбільшою кількістю хворих на коронавірус в Україні, в Чернівецькій області запроваджують адаптивний карантин, а отже рішення про пом’якшення карантинних заходів найближчим часом, буде приймати обласна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Які саме карантинні обмеження знімуть у прямому ефірі в мережі Фейсбук розповів голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук.

За словами голови ОДА, з 12 травня в Чернівецькій області запрацюють усі парки та сквери, магазини непродовольчих товарів, речові ринки, майстерні з ремонту одягу, ательє та хімчистки, але за умови дотримання усіх санітарних та протиепідеміологічних норм.

Ми провели вже консультації із нашими епідеміологами, які вважають, що ми можемо з 12 травня відкрити парки та сквери для прогулянок.
Але перебуваючи у парках та скверах потрібно дотримуватися соціальної дистанції 1,5-2 метри. Не будуть працювати жодні зони дитячих розваг. Так само не будуть працювати дитячі майданчики, оскільки епідеміологи вважають, що важко проконтролювати активну поведінку дитини. Вони можуть торкатись поверхонь не контрольовано і через це може виникати велика небезпека заразитись

Також голова ОДА сподівається, що керівники громад використали цей час для того щоб привести парки до ладу.

Я висловлюю велику надію і сподівання, що коли будуть відкриті з 12 травня парки та сквери, всі ми побачимо там ідеальний порядок, пофарбовані лавиці, працююче освітлення. Сподіваюся, що органи місцевого самоврядування, керівники громад, ці два місяці не просто "проспали", не просто закрили парки на замок, а все ж таки використали для того щоб здивувати нас ідеальним гарним парком, - зазначив Сергій Осачук.

В залежності від ситуації і кількості хворих, облдержадміністрація розглядатиме можливість зняття інших карантинних обмежень.

Проте приміське рейсове сполучення в Чернівецькій області, за словами голови ОДА, не відновлять ні з 12, ні з 22 травня. Ці карантинні обмеження будуть тривати щонайменше до кінця травня.

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж