Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях підприємці вимагали від міської влади пояснити, як буде відбуватися вихід з карантину

Мер до людей так і не вийшов

Сьогодні під стіни Ратуші прийшли декілька десятків підприємців «Калинівського ринку» та ринку «Добробут», які вимагали від міської влади пояснити, яким чином і коли саме буде відбуватись вихід з карантину. Підприємці цікавились коли запустять ринки, та за яких умов, коли буде працювати громадський транспорт тощо.

Представник підприємців Оксана Черчел зазначила, що офіційно карантин в Україні закінчується 11 травня, а отже мають відкрити ринки. Проте на сьогодні досі невідомий механізм виходу з карантину. Якщо запустять ринки з 11 травня, а громадський транспорт не буде курсувати, то люди відповідно не зможуть добиратись на роботу. Також вона зазначила, що підприємцям необхідно подбати про дотримання вимог, які будуть висуватись, та відповідно закупити маски, антисептики та інші необхідні засоби згідно протиепідеміологічних норм.

Міський голова Олексій Каспрук до підприємців так і не вийшов, проте поспілкуватись з підприємцями прийшов секретар міської ради Василь Продан.

Секретар міськради зазначив, що дійсно люди зараз опинились у непростій ситуації, і звісно потрібно дотримуватись усіх норм карантину, але в той же час людям потрібно заробляти і на щось жити, і ринки потрібно відкривати, але з дотриманням усіх протиепідеміологічних норм.

Василь Продан повідомив підприємцям, що засідання Уряду відбуватиметься і сьогодні, і в середу, і відповідно тоді усі будуть розуміти чи продовжать карантинні заходи в Україні, які будуть можливі пом’якшення та які сфери бізнесу зможуть працювати з наступного тижня.

 

  


 


скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж