Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Парки Чернівців і досі не готові до відкриття

Попри рішення уряду, 12 травня у Чернівцях парки можуть так і не відкрити 

Не зважаючи на те, що у Чернівцях парки вже понад місяць зачинені і є кошти на рахунку, обробку від кліщів так і не змогли провести. Про це на своїй сторінці в мережі фейсбук повідомила секретар виконкому Чернівецької міськради Антоніна Бабюк.

На виконкомі підняла питання обробки парків і скверів від кліщів. Зараз парки закриті і можна обробляти, бо коли знімуть карантин і люди масово вийдуть гуляти, то можемо мати ще одну проблему - енцефаліт. Заступник директора ДЖКГ сказав, що кошти на рахунку управління культури і вони мали б цим питанням зайнятися, сподіваюся, що управління культури зможе вчасно спрацювати, - написала Антоніна Бабюк.

Як повідомив голова ОДА Сергій Осачук, парки у Чернівецькій області мали б відкрити з 12 травня. Губернатор висловив сподівання, що коли будуть відкриті парки, всі ми побачимо там ідеальний порядок, пофарбовані лавиці та працююче освітлення.

Сподіваюся, що органи місцевого самоврядування, керівники громад, ці два місяці не просто "проспали", не просто закрили парки на замок, а все ж таки використали для того щоб здивувати нас ідеальним гарним парком, - зазначив Сергій Осачук.

Та схоже, що у Чернівцях керівництво міста та міських парків таки «проспали» можливість обробити парки і підготувати поки вони зачинені для відвідування. А отже парки або не відкриють 12 травня, або ж після відкриття знову доведеться зачиняти на кілька днів для обробки.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж