Навчання є безкоштовним, курсанти перебувають на повному державному забезпеченні та отримують стипендію
Існує стереотип, що бути військовим – це неодмінно тримати в руках зброю, працювати на бойових машинах, керувати кораблями чи літаками. Насправді спектр військових спеціальностей дуже широкий, і частина з них тісно пов’язана з цивільними, повідомляє пресслужба Обласного військового комісаріату.
Поряд із командирами гармат чи розвідниками у військових вишах і сержантських коледжах юнаків та дівчат навчають за напрямами медицини, психології, журналістики, фінансів тощо. Тут готують спортивних інструкторів, програмістів, радіотехніків і навіть музикантів. Перелік спеціальностей настільки великий, що, ознайомлюючись із ним, абітурієнти обов’язково знаходять справу до душі.
Навчання є безкоштовним, курсанти перебувають на повному державному забезпеченні та отримують стипендію. Вони проживають в комфортних гуртожитках та харчуються за новою, покращеною системою, а по закінченні їм гарантовано працевлаштування.
Випускники військових вишів отримують вищу освіту ступеню «бакалавра» або «магістра». Термін підготовки на посади офіцерського складу становить 4-5 років. Випускники сержантських коледжів отримують диплом освітньо-кваліфікаційного рівня «Молодший спеціаліст» та навчаються 2,5 роки.