Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Мерові Чернівців не вистачило на комуналку. Тому він виписав собі премію

Фото: promin.cv.ua
Утримання Каспрука обходиться у 100 тисяч гривень щомісяця
100 тисяч гривень – мінімальна сума, в яку щомісяця чернівецькому бюджету обходиться утримання мера Олексія Каспрука. Про доходи посадовців розповів ведучий Святослав Вишинський в авторській програмі "Репліка" на телеканалі "Чернівецький промінь".

Вишинський продемонстрував офіційні документи, згідно яких мер і його радники під час карантину отримували матеріальну допомогу "для вирішення соціально-побутових питань". Загалом на допомогу чиновникам видали 5 мільйонів 837 тисяч гривень.

«Цитую: для «недопущення зниження рівня життя». Цитую: «для розрахунків за комунальні платежі в зимовий період»...

Розумієте, просто меру Чернівців не вистачало на комуналку! В нього, цитую, «знизився рівень життя»! По ньому, цитую, вдарила «вартість споживчого кошика»! При зарплаті 50 тисяч гривень.

У Каспрука є власний будинок і службова машина, він отримує зарплату 50 тисяч – і виймав з бюджету ще стільки же!» – розповів автор програми.


Нагадаємо, на допомогу малозабезпеченим чернівчанам з бюджету міста виділили лише 2,5 мільйона гривень. Однак навіть цієї допомоги через халатність чиновників прості городяни не отримали.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж