Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Кадрові «схеми» Каспрука: мер знайшов нові посади Обшанському та Городенському

Люди наближені до мера зривали тендери на прибирання міста, щоб була можливість змінити керівника ДЖКГ

Сьогодні Олексій Каспрук призначив скандально відомого чиновника Сергія Обшанського на посаду заступника Департаменту житлово-комунального господарства.

Видання «Chernivtsi times», зазначає, що це призначення стало можливим завдяки «схемі», яка тривала майже 4 місяці і покликана була дискредитувати попереднього керівника ДЖКГ Володимира Бешлея.

Ще у січні, люди наближені до Каспрука, зірвали тендери на прибирання Чернівців. Згодом, Сергій Обшанський, як керівник Управління благоустрою Чернівців, документував незадовільний санітарний стан міста, у тих районах де були зірвані тендери і відповідно не могло проводитись повноцінне прибирання. Довідка Обшанського стала для Каспрука ймовірним приводом для звільнення директора Департаменту ЖКГ Володимира Бешлея. Ціна цієї кадрової оборудки - Чернівці, які увесь цей час потопали у смітті та чернівчани, які цим смородом дихали.

Оскільки найближчим часом аукціони по цим тендерам таки мають відбутися, все буде виглядати так, що Сергій Обшанський, як герой-рятівник, навів лад у місті, подолавши сміттєвий колапс, який вони самі з Каспруком і створили, - пише "Chernivtsi times".

Замість Обшанського керувати Управлінням благоустрою міста відтепер буде Ярослав Городенський. Раніше він керував департаментом економіки, але його перевели в ДМБК, щоб звільнити місце для радника Каспрука Степана Руденка, який не пропрацюваши на посаді жодного дня відправився служити в ЗСУ поблизу Львова. Але за рік службу зарплата за Руденком зберігалась і в результаті бюджет міста втратив за рік 617 тисяч.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж