Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Кадрова оборудка Каспрука обійшлася бюджету Чернівців у більш як півмільйона гривень

Він влаштував свого радника Степана Руденка керувати департаментом економіки 
Кадрова оборудка усунутого за бездіяльність мера Олексія Каспрука вартувала бюджету Чернівців 617 тисяч гривень. Про це повідомляє видання «Чернівці Таймс», посилаючись на журналіста Василя Забродського.

Олексій Каспрук, знаючи, що його радника Степана Руденка заберуть до лав Збройних сил України, призначив його директором департаменту економіки Чернівецької міськради. А вже за кілька годин Руденко вирушив до військкомату. У результаті він не пропрацював на посаді жодного дня, але отримав більше, ніж півмільйона гривень (505 тисяч), адже, за законом, під час служби він отримує і зарплату в ЗСУ, і зарплату на посаді, яку він займав перед призовом до армії.

З усіма ж податками Каспрук та Руденко вкрали з бюджету міста 617 тисяч гривень.

Кадрова оборудка Каспрука обійшлася бюджету Чернівців у більш як півмільйона гривень

 


«На посаді директора департаменту економіки, з моменту представлення, він не пропрацював навіть двох годин. Не підписав жодного документа в якості директора. Не провів жодної наради і не видав жодного розпорядження. Просто зайшов в департамент як помічник Каспрука, а вийшов як директор департаменту», – написав Василь Забродський про Степана Руденка.  
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж