Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Окрім Чернівців, жодне місто в Україні не підвищило тариф у маршрутках під час карантину, - Антоніна Бабюк

Фото: ілюстративне
У Чернівцях вартість проїзду у маршрутних автобусах зросла до 7 гривень

Секретар виконавчого комітету Антоніна Бабюк, яка не проголосувала за підняття тарифу на проїзд у чернівецьких маршрутках до 7 гривень, вважає неприпустимим підвищувати ціну під час карантину. Про це вона розповіла в ефірі програми «Після новин» на телеканалі «Чернівецький промінь».

На сьогоднішній день чернівчанам і так не солодко, дуже багато людей не працюють, або працюють на 30-50 відсотків. Чомусь коли в магазинах почали піднімати ціни під час карантину, люди писали мародери, це неприпустимо. Скажіть будь ласка, хіба припустимо сьогодні підняття тарифу?, - зазначила Антоніна Бабюк.

Секретар виконкому відзначила, що в Україні жодне місто не підняло тариф для своїх перевізників під час карантину, адже ціни на пальне значно впали. Тож її позиція була однозначною і вона просила перевізників увійти у ситуацію чернівчан і не підвищувати ціну за проїзд.

Я зверталася до перевізники і також їм говорила: шановні, ви є громадою міста Чернівці, будь ласка, коли важко, коли така складна ситуація у нас, ввійдіть в положення чернівчан і під час карантину не піднімайте тариф, - розповіла Бабюк.

Зрештою ні перевізники, ні мер Олексій Каспрук, не дослухались до цієї думки, і рішення таки прийняли. Не підтримали його окрім Антоніни Бабюк, Василь Продан, Микола Проданюк та Сергій Босовик.

Нагадаємо, що вчора у Чернівцях вартість проїзду у автобусах на деяких маршрутах зросла до 7 гривень.

Перед цим Олексій Каспрук тричі за три дні змінював власні ж підрахунки вартості проїзду у маршрутках. Спочатку обґрунтованим він вважав тариф 9-10 гривень, потім 5 гривень, а вчора мер хотів 7,5 гривень.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж