Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Усі проблеми міста спишуть на карантин і вирішать коштом простих людей, - Вишинський


Підняття вартості проїзду у маршрутках - це лише перший дзвіночок

Або платите більше, або ходите пішки. Міська влада підняла тариф на проїзд у маршрутках до 7 гривень. Таким чином Каспрук намагається вирішити проблеми перевізників коштом чернівчан. Про це у програмі «Репліка» на телеканалі «Чернівецький промінь» розповів телеведучий Святослав Вишинський.

 

Влада запевняє, що тариф тимчасовий і лише на період карантину. Тобто ми заплатимо 5 гривень за проїзд сьогодні – і ще дві за час, коли сиділи вдома. Іншими словами, покриємо перевізникам збитки і простій.
Я розумів, що всі проблеми міста спишуть на карантин і вирішать коштом простих людей. Але я не думав, що це буде так грубо і категорично, - зазначив Вишинський

 

Телеведучий переконаний, що 7 гривень – це лише початок, адже міський голова вже називав суму 10 гривень, а маршрутки - це перший дзвіночок.

Далі підуть тролейбуси. Я думаю, кожен може уявити скільки повітря вони навозили за 2 місяці карантину. Це повітря хтось повинен оплатити – і це звісно будемо ми, прості чернівчани, - зазначив Святослав Вишинський

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно