Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Подорожувати до країн ЄС буковинці не зможуть до 1 липня

Країни Європейського Союзу вирішили продовжити обмеження на в'їзд громадян третіх країн Країни Європейського Союзу вирішили продовжити обмеження на в'їзд громадян третіх країн після 15 червня. Про це заявила єврокомісарка Ілва Йоханссон за підсумками засідання міністрів внутрішніх справ країн ЄС, повідомляє Європейської правда.

«Серед міністрів була сильна підтримка того, що спочатку необхідно відновити функціонування Шенгенської зони, а потім переходити до відкриття зовнішніх кордонів», – сказала вона.

За її словами, Єврокомісія рекомендувала завершити обмеження на перетин зовнішніх кордонів ЄС 15 червня, коли добігає кінця термін дії чинної заборони, але майже всі країни-члени підтримали коротке продовження закриття кордонів.

«Це означає, що обмеження на зовнішніх кордонах залишаться до кінця червня і я вважаю, що ми повинні розглянути питання про скасування на початку липня», – сказала єврокомісарка.

Щодо критеріїв, для яких країн і коли відкриватимуть кордони, найближчими днями продовжаться консультації з між Єврокомісією та країнами-членами. Одночасного відкриття для всіх країн не буде. Вона також зазначила, що повне функціонування Шенгенської зони відновлять до кінця червня. Про це пише Інтернет-видання "Твоє місто".

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж