Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Буковині через негоду залишаються підтопленими кілька шляхів

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

У одному із сіл Буковини сталося підтоплення підвалу восьмиквартирного житлового будинку

Так у селі Петраші на Путильщині відбувся різкий підйом рівня води в Черемоші. Русло річки розлилося на дорогу Р-62 сполученням Криворівня – Вижниця – Сторожинець – Чернівці. Протяжність підтопленої ділянки – близько 200 метрів, рівень води на дорозі – приблизно 40 сантиметрів. На місці події чергують правоохоронці.

Проїзд можливий об’їзною дорогою у Петрашах, де відновили гравійне покриття, про 

Також підмило дорогу Т-260 у Дихтинці Путильського району, розмір пошкодження – близько 10 метрів. Проїхати можна іншою частиною шляху.

Окрім доріг, постраждали також окремі домогосподарства. Так у селі Розтоки на Путильщині підтопило 22 житлових будинки, 64 господарських будівлі та 99 присадибних ділянок, 67 підвалів та 62 криниці, 3 автомобілі та 1 магазин.
У селах Дихтинці та Киселиці Путильського району підтопило по 1 житловому будинку із господарськими будівлями та присадибними ділянками. Рятувальники відкачали тут воду.

Крім того, у Киселицях відбулось підтоплення підвалу восьмиквартирного житлового будинку, силами УДСНС проведено відкачування води.

Також через проходження дощового паводку на річці Прут відбувся вихід води на низько розташовану заплаву та частково на дорогу між Маршинцями Новоселицького району та Лункою Герцаївського району. У зв’язку з цим закрито рух через тимчасовий міст. Об’їзд можливий дорогами Т-26-04 Чернівці – Герца – КПП «Дяківці», М-19 (об’їзд міста Чернівців) та Н-10 Стрий – Івано-Франківськ – Чернівці – Мамалига.скачать dle 10.5фильмы бесплатно