Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Гравітоні побудують бювет з питною водою

Фото: ілюстративне

У випадку аварії і відсутності водопостачання у цьому районі, мешканці будуть забезпечені питною водою

У Чернівцях в мікрорайоні «Гравітон» планують збудувати станцію очищення води бюветного комплексу. Проектно-кошторисна документація вже готова, бюрократичні процедури пройдені і тепер очікують рішення мера. Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомив директор Департаменту ЖКГ Володимир Бешлей.

За його словами проектант врахував всі побажання мешканців, інклюзивність та вимоги часу. Одночасно у бюветі можуть обслуговуватись до 11 мешканців. 

Більше того бювет стане альтернативною подачею води на «Гравітоні». Там є дві підземні скважини, які планують відновити. Відповідно навіть у випадку аварії і відсутності водопостачання у цьому районі, мешканці зможуть набрати чисту питну воду у бюветі.


 

Отримав довгоочікувану проектно-кошторисну документацію на будівництво станції очищення води бюветного комплексу в мікрорайоні «Гравітон». Вся бюрократична процедура пройдена. Виділена земельна ділянка, отримані необхідні технічні умови. Проектант врахував всі побажання мешканців, інклюзивність та вимоги часу. Одночасно у бюветі можуть обслуговуватись до 11 мешканців.
Прогнозована вартість об‘єкту прорахована проектантом 1 млн. 461 тис. грн. Тепер справа за мером Каспруком. Нехай знімає міські гроші з депозиту і вперед до реалізації проекту», - написав Володимир Бешлей

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж