Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Каспрук поглузував з чернівчан, які влаштовували акцію протесту через незадовільний стан доріг

Міський голова спрямував енергію не на ремонт доріг, а на кепкування з городян

Сьогодні чернівчани обурені повною бездіяльністю мера щодо ремонту доріг у місті, вийшли на акцію протесту. Як символ розбитих доріг чернівчани принесли на акцію зношені автомобільні шини. Акція проходила без політичних гасел і чернівчани намагались показати міський владі масштаби проблеми з дорогами у місті. І незважаючи на брудні спроби міської влади зірвати акцію псевдозамінуваннями, і брязканням зброї декількох сотень поліціянтів, протестувальники все ж не відступили.

Своє відношення до містян, які щиро обурені станом чернівецьких доріг, міський голова Чернівців Олексій Каспрук, продемонстрував на своїй фейсбук-сторінці. Каспрук поглузував з чернівчан, які сьогодні прийшли під стіни мерії. Міський голова опублікував фото автомобільних шин і написав: «Продам. Б/в. Недорого. Чернівчанам знижки. P.S. З дорогами так нічого і не вирішили...».

Чернівчани обурились такому ставленню мера до громади і до своїх обов’язків, деякі з них пообіцяли принести до мерії запчастини від машини, які міняють через розбиті дороги.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж