Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Бешлей розповів чому Каспруку не вдавалось ремонтувати дороги

Мер сподівався, що конфлікти додадуть йому політичних балів, але чернівчани оцінюють не політику

Директор Департаменту ЖКГ Володимир Бешлей переконаний, що відстороненому за бездіяльність меру не вдавалось навести лад у місті та ремонтувати дороги через те, що вся робота Каспрука була побудована на конфліктах. Про це він заявив у програмі «Після новин» на телеканалі «Чернівецький промінь» 

Коли ти починаєш роботу з конфліктів, ти не можеш формувати навколо себе команду.
До прикладу, виконавчий комітет був повністю сформований Каспруком. Зараз ви не знайдете жодного члена виконкому, який би підтримував Каспрука. Він проти себе налаштував людей, які були за нього, своїх соратників, - зазначив Володимир Бешлей
 

На думку директора ДЖКГ, чернівчани оцінюють роботу Каспрука як господарника, а не його політичні конфлікти, і саме тому, на виборах 25 жовтня, винесуть йому вердикт. 

Каспрук створював політичні конфлікти. Він робив політичні заяви, писав якісь дописи у фейсбуці, робив скандали, він думав, що це додасть йому політичних балів. Але насправді чернівчани оцінюють міського голову за його роботу, наскільки він є господарник.
Люди розчарувались у Каспруку, і 25 жовтня це буде вердикт винесений чернівчанами, які зроблять оцінку міському голові, - заявив Бешлей
 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж