Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Міськрада підтримала запозичення 150 млн грн на ремонт доріг у Чернівцях


Окрім доріг за ці кошти профінансують проєкти по програмі «Комфортне місто» та довгобуди, які роками не можуть завершити

Сьогодні на сесії Чернівецької міськради депутати підтримали здійснення запозичення 150 мільйонів гривень до міського бюджету міста Чернівці для ремонту доріг та інших об'єктів у місті. Ці кошти візьмуть в кредит у двох банках «Укрексімбанк» та «Ощадбанк». За це рішення проголосували 26 депутатів міськради.

Секретар міської ради Василь Продан розповів, що ці кошти підуть не лише на ремонт доріг. У місті з 2015 року є незавершених об’єктів на суму понад 300 млн грн. Тож частина коштів піде на завершення цих об’єктів. Окрім того є проєкти по програмі «Комфортне місто», які також будуть профінансовані з цих коштів.

Щодо конкретних доріг, то це ремонт вулиці Рівненської, на яку піде 45 млн грн. Ще декілька тендерних процедур відбувається зараз.

Після того як міськрада підтримала запозичення, щоб отримати ці кошти, це рішення має пройти затвердження мінфіну. У разі ж погодження кредиту, перелік доріг та об’єктів, які будуть ремонтувати за кредитні кошти, також будуть виносити на розгляд сесії міськради.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно