Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Подзвін за героями: у Чернівцях вшанують пам'ять двох загиблих бійців

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

На Центральній площі о 12 годині відбудеться Дзвін Пам'яті

Сьогодні, 7 серпня, на Центральній площі Чернівців о 12 годині Дзвін Пам'яті тужитиме за двома героями, які полягли цього дня за Україну. Про це повідомляє на своїй Фейсбук-сторінці волонтерка Галина Абрам'юк.

Довідка:

ОЛЕКСАНДР ЗАЄЦЬ - народився 28 жовтня 1993 р, в с. Селятин, Путильського району Чернівецької області. Солдат. Курсант. Навчальний центр підготовки молодших спеціалістів ДПСУ. Загинув 7 серпня 2014 р. під час організованого прориву з оточення у "довжанському котлі" (сектор "Д") на з'єднання з основними силами після 22-денної героїчної оборони державного кордону під постійними масованими обстрілами з боку терористів і з боку Росії.
 
Разом з Олександром під час прориву також загинули: капітан С. Лифар, старший прапорщик І. Присяжнюк, старший прапорщик В. Діхтієвський, старший матрос Є. Колісниченко, солдат М. Антипов, сержант О. Кислицький, солдат В. Кумановський, солдат С. Бойко та солдат В. Птіцин. Залишились батьки та брат. Похоронений в с. Селятин, Путильський район, Чернівецька область. Указом Президента України "за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).
 
ПАЛАМАР ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧнародився 15 вересня 1991 р., в смт. Кельменці, Чернівецька область Сержант. Командир відділення-командир машини ПВЗ. 24-а окрема механізована бригада. Загинув 7 серпня 2014 р. під час виконання бойового завдання в районі м. Сніжне, Донецька область. Залишились батьки та сестра. Похоронений в смт Кельменці, Чернівецька область. Указом Президента України № 144/2015 від 14 березня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Подзвін за героями: у Чернівцях вшанують пам'ять двох загиблих бійців

 

Подзвін за героями: у Чернівцях вшанують пам'ять двох загиблих бійців

 


скачать dle 10.5фильмы бесплатно