Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Вижницькій ЦРЛ перебудують приймальне відділення

Вижницька лікарня отримає потужне діагностичне обладнання
Реконструкція приймального відділення розпочалася у Вижницькій центральній районній лікарні. Роботи тривають у рамках зініційованої Президентом України Володимиром Зеленським програми #ВеликеБудівництво.
 
Відділення відремонтують за єдиним всеукраїнським зразком. Також Вижницька лікарня отримає потужне діагностичне обладнання, зокрема, комп’ютерний та магнітно-резонансний томографии, про це повідомляє Чернівецька ОДА.
 
Із ходом робіт ознайомилася заступниця голови Чернівецької обласної державної адміністрації Наталія Гусак.
 
Старе приймальне відділення навіть після перебудови не вмістило б потрібну техніку. Тож підрядник розпочав біля лікарні зведення нового приміщення, яке відповідатиме усім вимогам. Виконавець робіт також пообіцяв розробити графік реконструкції та щотижня звітувати про обсяг виконаного і кількість робітників, які працюють на об’єкті.
 
Крім того, Наталія Гусак оглянула будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини у Вижниці. Останнім часом темпи робіт тут сповільнилися, що занепокоїло місцеву громаду. Однак підрядник запевнив – зведення об’єкта прискорять.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж