Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Буковина серед лідерів за динамікою освоєння коштів програми «Велике будівництво»

З державного бюджету профінансовано 67% від передбачених коштів на рік, що складає понад 3 мільярди гривень
Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов провів селекторну нараду з головами обласних державних адміністрацій щодо виконання програми «Велике будівництво», про це повідомляє Мінрегіон.
 
Під час заходу розглянули питання динаміки будівельної готовності об’єктів, якості виконання робіт та освоєння коштів, передбачених на реалізацію програми.
Продовження будівельних робіт на об’єктах програми є ключовим завданням для всіх областей. Темпи та обсяги фінансування ми контролюємо, держава дотримується фінансових зобов’язань. На сьогодні з державного бюджету профінансовано 67% від передбачених коштів на рік, що складає понад 3 мільярди гривень. Наразі всі кошти надійшли в регіони, тож області мають ресурси для вчасного завершення робіт, – зазначив Олексій Чернишов.
Міністр відмітив, що областями лідерами за динамікою освоєння коштів є Полтавська, Житомирська та Чернівецька області.

Також під час селекторної наради обговорили питання реконструкцій приймальних відділень, які включені в програму «Велике будівництво».

Міністр повідомив, що надано майже всі експертні звіти, отримано 54 повідомлення про початок будівельних робіт. Фінансування проєктів реконструкції приймальних відділень, які реалізуються в рамках «Великого будівництва», у цьому році забезпечено на 100%.

Загалом, згідно з моніторингом реалізації об’єктів програми «Велике будівництво», середній відсоток будівельної готовності об’єктів, які включені у програму, складає 76%. Це на 6% більше ніж минулого тижня, що свідчить про позитивну динаміку готовності. Лідерами є Чернівецька, Полтавська та Сумська області, де динаміка в середньому складає більше 9%.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж