Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Депутати розширили перелік об’єктів, на яких цьогоріч стартують ремонтні роботи

Крім ремонту дорожнього покриття на вулицях та міжбудинкових проїздах, візьмуться за відновлення тротуарів на Кобилянської
На позачерговій сесії Чернівецької міської ради депутати розглянули перелік змін до програми «Комфортне місто». Вони стосувалися поточного та капітального ремонту проблемних ділянок доріг і тротуарів на вулицях міста.
 
– Нині роботи виконують на 46 об’єктах у місті. Стан освоєння коштів з поточного ремонту сьогодні складає 55,5%. Натомість по капітальному – лише 5%. Ситуація з організацією робіт і освоєнням коштів дуже проблемна. У зв’язку з цим Департамент і запропонував зміни до програми «Комфортне місто», – заявив в. о. директора департаменту ЖКГ Олександр Бурак.
 
За словами комунальника, нині розірвані договори з підрядниками, що виконували роботи на вулицях Гагаріна та Січових Стрільців. Водночас, міська прокуратура готує позов до підрядника, що відповідає за ці об’єкти задля повернення авансів та сплати пені за невиконання умов договору.
 
– До завершення будівельного сезону залишається надто мало часу. Тож прошу прийняти зміни, щоби була можливість максимально освоїти кошти, – заявив Олександр Бурак.
 
За словами секретаря Чернівецької міської радиВасиля Продана, згідно з нормами, підряднику відводять 90 днів на виконання робіт. У травні фірми «Машинері» та «Алекс Буд» отримали аванси за виконання робіт, але не розпочали їх. Згідно з законодавством, якщо роботи не зроблені, рахунки підрядників будуть тимчасово заблоковані.
 
До переліку вулиць, із відновлення яких потрібно розпочати роботи, потрапили Кобилянської, Сторожинецька, Заньковецької, Щербанюка,  Соборна площа, Бандери, Кармелюка, Вільде, Кубинська, Александрі, Бетховена, Університетська, пров. Ботанічний, Чорноморська, центральна алея в парку Шевченка, два мости через річку Прут та міжбудинкові проїзди.
 
Зокрема, по півтора мільйони гривень передбачено на капремонт тротуарів на Центральній площі та вулиці Кобилянської. У таку ж суму обійдеться ремонт оглядових колодязі з заміною люків на вулицях міста. Сума на відновлення водопровідних та каналізаційних мереж становитиме 1–1,5 мільйона гривень. А ремонт дорожнього покриття на Соборній площі вартуватиме 3 мільйона гривень. Стільки ж виділять на відновлення вулиці Університетської.

Найдорожчими об’єктами будуть вулиці Героїв Майдану та Щербанюка (до 20 мільйонів гривень), а також проспекту Незалежності (до 77 мільйонів гривень).

Рішення підтримали 22 народних обранці. скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж