Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Чернівці натерпілись від упирів, які висмоктували з бюджету останнє, – Вишинський

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

Фото: promin.cv.ua
Краще певна смерть від голоду, ніж непевна смерть від ковіду — переконані у владі

Телеведучий Святослав Вишинський переконаний, що влада залякує населення епідемією, віднімаючи в людей можливість жити і заробляти.

«Страх і залякування — єдина мова, якою з нами розмовляє влада. На фоні колапсуючої економіки їй більше нічого сказати. Тож якби ковіду не було — його довелося б вигадати. Це рятівна соломинка, яка хоч якось виправдовує існування тисяч чиновників, які за казенні гроші за нас бояться — ширячи паніку і відбиваючи в ефірах коронавірусні атаки», — заявив Вишинський у програмі «Репліка» 16 вересня.

У той же час журналіст звертає увагу, що «вперше за багато років в інтересах громади почала говорити і працювати Чернівецька міська рада. Всі депутатські фракції об’єднались у протидії карантину, а виконавча гілка відновлює пільговий проїзд та активно ремонтує дороги».

«Вони скинули Каспрука і нарешті почали працювати. Вулицю за вулицею Чернівці приводять у порядок. Якби вибори відбувались кожного року — ми не впізнали би рідне місто. У мера і депутатів не вистачало би часу красти», — говорить автор програми.


скачать dle 10.5фильмы бесплатно