Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Буковині партія «За майбутнє» затвердила кандидатів на місцеві вибори

20 вересня відбулися загальні збори Чернівецької обласної організації партії «За майбутнє»

Під час заходу затверджено списки кандидатів у депутати до місцевих рад, а також на посади голів територіальних громад на місцевих виборах, які відбудуться 25 жовтня цього року.

Відкриваючи загальні збори, голова обласного осередку партії «За майбутнє» Віталій Ткачук сказав, що партійна кадрова комісія провела серйозну роботу з підбору кандидатів у депутати і голів об’єднаних громад.

Наша партія «За майбутнє» об’єднала професіоналів. До команди входять: лікарі, підприємці, юристи, науковці, діячі культури та спорту тощо. Вони, бувши експертами, інтелектуалами, здатні забезпечити фахове осмислення всіх проблем, що виникають на Буковині, знайти їх вирішення, зайнятися стратегічним плануванням прийдешнього. Усім нам необхідно спільними зусиллями гарантувати світле майбутнє Буковині й щасливе життя її мешканцям! Для цього й працюватимемо! – наголосив Віталій Ткачук

Учасники зборів висунули кандидатів у депутати до Чернівецької обласної ради, районних, міських та селищних рад, а також затвердили передвиборчу програму Чернівецкої обласної організації партії.

Усі наші кандидати в депутати – достойні люди. Маю переконання, що буковинці нададуть їм можливість зробити майбутнє краю комфортнішим, економічно стабільнішим та перспективнішим! – зазначив Віталій Ткачук.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж