Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Буковинців до своїх лав запрошують гірські штурмовики Закарпаття

Грошове забезпечення гірських штурмовиків є вищим ніж у більшості військових
«Лем ми!» є гаслом 128 окремої гірсько-штурмової бригади та на місцевому закарпатському діалекті означає «Тільки ми!». Легендарна військова частина приймає в свій стрій чоловіків і жінок, зокрема і з Буковини, про це повідомляє пресслужба Чернівецького обласного військового комісаріату.

Воїни «Закарпатського легіону», як їх ще називають, з початку війни відзначилися мужністю та професійністю в запеклих боях біля Донецька, шахти Бутівка, Пісках, Опитному, в обороні Станиці Луганської. Вони брали участь у тривалому утримуванні Дебальцівського плацдарму й останніми під вогнем виходили з оточення. За успішне виконання завдань, видатні бойові заслуги чимало вояків отримали почесні відзнаки, високі державні нагороди та звання Героїв України.

Улітку гірські штурмовики повернулись з чергової ротації додому для відпочинку та відновлення боєздатності підрозділів. За якийсь час, загартовані та сильні духом, вони знову вирушать на фронт, щоб продовжувати почесну справу – берегти наш мир та спокій.

Сьогодні бригада пропонує службу на бойових та не бойових посадах, а саме водіїв, механіків, екіпажів бойових машин, стрільців, санінструкторів, кухарів тощо. Відсутності досвіду служби не завадить укласти контракт, адже опанувати військову спеціальність можна за 2-4 місяці в навчальному центрі. Головною умовою для кандидатів, віком від 18 до 50 років, є придатність до військової служби.   

Грошове забезпечення гірських штурмовиків є вищим ніж у більшості військових. Так, солдат отримує в середньому 13000 гривень, офіцер – 17000 гривень. Розмір виплат зростає відповідно до вислуги та залежить від звання та займаної посади. На першій та другій лінії в районі ООС вояки отримують додатково 17000 гривень та 6500 гривень відповідно.

Проходження служби в частині надає багато можливостей, таких як кар’єрне зростання, здобуття вищої освіти за державний кошт, вивчення іноземної мови, можливість брати участь в міжнародних навчаннях та миротворчих місіях. Окрім того учасники бойових дій користуються додатковими соціальними пільгами.

Про умови служби можна дізнатись в комісаріатах області, зокрема в Чернівецькому ОВК за адресою: вулиця Ольги Кобилянської, 32. Для отримання інформації телефонуйте:  0509480349, (0372) 524349.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж