Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

2 ангіографи та 5 апаратів КТ з’являться у приймальних відділеннях медзакладів Буковини

Діагностичне обладнання отримають Чернівецька обласна клінічна лікарня, Лікарня швидкої медичної допомоги, Сокирянська, Вижницька та Сторожинецька центральні районні лікарні Вже незабаром 2 ангіографи та 5 апаратів КТ з’являться у приймальних відділеннях медичних закладів Буковини.  Про це повідомляє Чернівецька обласна державна адміністрація.

Одними з найперших в Україні діагностичне обладнання отримають Чернівецька обласна клінічна лікарня, Лікарня швидкої медичної допомоги, Сокирянська, Вижницька та Сторожинецька центральні районні лікарні.

Сьогодні у Міністерстві охорони здоров’я України головні лікарі цих медзакладів підписали договір про співпрацю з ДП «Медзакупівлі» щодо централізованої закупівлі цього дороговартісного обладнання за кошти державного бюджету.

Перед підписанням договору відбулася зустріч заступниці Міністра охорони здоров’я України Світлани Шаталової з заступницею голови Чернівецької ОДА Наталією Гусак, в.о. директора департаменту капітального будівництва Олександром Пуршагою, головними лікарями медзакладів Буковини та керівниками підрядних організацій, які здійснюють реконструкцію приймальних відділень.

Нагадаємо, що Чернівецька обласна державна адміністрація у рамках програми Президента України #ВеликеБудівництво реконструює та забезпечить потужним діагностичним обладнанням приймальні відділення 5 опорних медичних закладів краю.

Роботи у всіх цих закладах вже розпочали і планують завершити до кінця року.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж