Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Буковині "Аграрна партія" визначилась з кандидатами на місцевих виборах


Список кандидатів у депутати до обласної ради очолив Олексій Бойко

Аграрна партія йде на вибори. Очолив список кандидатів у депутати до обласної ради Олексій Бойко - заступник голови Чернівецької ОДА.

У першій п‘ятірці - Василь Гончар, начальник Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства, Василь Козак, голова Сокирянської районної ради, голова Асоціації сільгоспвиробників Чернівецької області, депутатка Чернівецької облради Лілія Бортич та Марія Тимінська приватна підриємиця з Кельменців.

У команді - відомі у краї аграрії, лікарі, вчителі, лісівники та підприємці.

У середу, 16 вересня, в Сокирянах відбулася конференція Чернівецької обласної партійної організації Аграрної партії України.

Відкрив зібрання лідер обласного осередку аграрників Василь Козак, який оголосив порядок денний із п‘яти питань: про участь Чернівецької обласної організації у місцевих виборах 25 жовтня 2020 року; про висування кандидатів в депутати до сільських, селищних, міських територіальних громад; про висування кандидатів в депутати Дністровської, Вижницької та Чернівецької районних рад; про висування кандидатів у депутати до Чернівецької обласної ради; про висування кандидатів на посади сільських, селищних, міських голів територіальних громад. За рішення зі всіх запропонованих питань порядку денного учасники конференції проголосували одноголосно.

Варто згадати, зазначила Лілія Бортич, що на минулих виборах Аграрну партію ніхто не брав до уваги, однак тодішні кандидати набрали 14% голосів виборців, і вже депутатами створили потужну фракцію в облраді третьою за чисельністю та мали великий вплив на прийняття рішень.

Учасники конференції одностайно проголосували за висунення кандидатом на пост міського голови Сокирянської міської ради, що обиратиметься на перших виборах, Козака Василя Васильовича, а на голову Сторожинецької міської ради – Брижака Петра Михайловича.

Прикметно, що в списках кандидатів у депутати до рад різних рівнів більш ніж витримана квота на представниць жіночої статі. Варто назвати лише декілька прізвищ: Лілія Бортич, Марія Тимінська, Ірина Антонюк, Тетяна Тирон та ін.

Щодо об‘єднання в блоки з іншими партіями, пояснив Василь Козак, воно можливе вже після виборів. Нині ж обласна партійна організація АПУ йде на вибори – самостійно.

Вкотре присутнім у залі Василь Козак зазначив, що Аграрна партія чи не єдина, яка не має свого «господаря» і побудована на демократичних принципах. Цю тезу підтвердила голова фракції АПУ в обласній раді Лілія Бортич:

«У нас немає «господаря», бо ми всі самодостатні, ми самі зробили себе… Наша тактика на виборах – не підкуп виборців, а розмовляти і працювати з людьми…»

Лілія Бортич також підкреслила, що за період нинішнього скликання облради їй ніколи не було соромно за роботу депутатів – аграрників.

Про окремі нюанси роботи та досягнення Сторожинецької ОТГ розповів нинішній заступник голови Петро Брижак, який водночас подякував партійцям за довіру.

На завершення конференції Василь Козак переконливо висловив думку про те, що будівництво держави починається з громади. Тож чим успішніші громади, тим сильніша держава.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно