Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях відновили пільговий проїзд у тролейбусах

Відсьогодні пільгові категорії населення зможуть безкоштовно скористатись електротранспортом

У Чернівцях з 25 вересня відновили безкоштовний проїзд для пільговиків у тролейбусах.

Нагадаємо раніше міська рада, за ініціативою депутата Віталія Михайлішина ухвалила рішення про повернення безкоштовного перевезення для 13 категорій пільговиків у тролейбусах. А згодом на засіданні Виконавчого комітету міськради був затверджений порядок компенсації коштів Чернівецькому тролейбусному управлінню.

Також пільговики зможуть скористатись своїм законним правом без обмеження у часі. За пропозицією секретаря міськради Василя Продана, виконком скасував обмеження дії пільги лише з 10 до 16 години. В той же час міська влада закликає пільговиків у ранкові години пік користуватись тролейбусами лише у разі крайньої необхідності, щоб працюючі чернівчани могли без проблем добратися на роботу.

Зараз, за пропозицією Віталія Михайлішина, вивчають питання відновлення пільг і у маршрутних автобусах, щоб пільговики з віддалених районів міста змогли скористатись своїм правом.

Право на безкоштовний проїзд у тролейбусах, згідно затвердженого виконкомом додатку, мають 13 категорій пільговиків. Для цього необхідно пред'явити документ, який дає право на безкоштовний проїзд і обов'язково отримати у кондуктора спеціальний квиток для пільговиків.


Перелік окремих категорій громадян, які мають право на пільгове перевезення міським електротранспортом в режимі спеціальних перевезень та на період встановлених обмежень щодо регулярних перевезень в електричному транспорті

1. Інваліди війни.

2. Учасники бойових дій та особи прирівняні до них.

3. Учасники ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, потерпілі внаслідок Чорнобильської катастрофи віднесені до І-ІІ категорій, а також діти-інваліди, інвалідність яких пов’язана з наслідками Чорнобильської катастрофи.

4. Реабілітовані особи, які стали інвалідами внаслідок репресій.

5. Інваліди І, ІІ та ІІІ групи.

6. Пенсіонери за віком.

7. Багатодітні сім’ї.

8. Діти-інваліди.

9. Діти-сироти.

10. Діти позбавлені батьківського піклування.

11. Особи, які супроводжують інвалідів І групи або дітей-інвалідів

(не більше однієї особи).

12. Ветерани військової служби, органів внутрішніх справ, державної пожежноїохорони, державної кримінально-виконавчої служби України, служби цивільного захисту, держспецзв’язку України.

13. Члени сімей військовослужбовців, які загинули (померли) чи пропали безвісти під час проходження військової служби.

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж