Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях з 25 вересня відновлюють безкоштовний проїзд для пільговиків

Минулого тижня міська рада за ініціативою депутата Віталія Михайлішина ухвалила рішення про повернення безкоштовного перевезення для 13 категорій пільговиків у тролейбусах. Сьогодні на засіданні Виконавчого комітету міськради був затверджений порядок компенсації коштів Чернівецькому тролейбусному управлінню.

За пропозицією секретаря міськради Василя Продана, на засіданні виконкому скасували часове обмеження дії пільги, яке раніше було прописане лише з 10 до 16 години. Тож пільговики зможуть скористатись своїм законним правом у будь-який час. Але в той же час, якщо будуть проблеми з добиранням людей на роботу, це рішення переглянуть. Василь Продан також закликав пільгові категорії населення намагатись уникати користування тролейбусами в час пік, та їздити лише за крайньої потреби, щоб не створювати незручності для працюючих чернівчан.

У свою чергу Віталій Михайлішин додав, що потрібно вивчати питання відновлення пільг і у маршрутних автобусах. Оскільки пільговики з віддалених районів, такі як Роша чи Садгора, не можуть скористатись тролейбусом.

У Чернівцях з 25 вересня відновлюють безкоштовний проїзд  для пільговиків

Я дякую усім за підтримку такого важливого питання, і впевнений, що з 25 вересня чернівчани, які мають на це право, зможуть скористатись пільгами у тролейбусах. Але нам також потрібно вивчати питання відновлення пільгового перевезення у маршрутних автобусах. І наступним кроком - приймати рішення про компенсацію пільгового перевезення у маршрутках, - зазначив Віталій Михайлішин.

Пільги в міському електротранспорті почнуть діяти не пізніше 25 вересня - сьогодні опублікують рішення, а завтра укладуть угоду з Чернівецьким тролейбусним управлінням та зареєструють її у казначействі.

У Чернівцях з 25 вересня відновлюють безкоштовний проїзд  для пільговиків


скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж