Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Сокирянщині реконструюють дитячий садок та приймальне відділення районної лакрні

Вже з початку наступного місяця відділення отримає потужне діагностичне обладнання
Масштабний президентський проєкт «Велике будівництво» ефективно працює на Буковинії. У Сокирянському районі здійснюється реконструкція двох важливих об’єктів, – це Романковецький дошкільний навчальний заклад та приймальне відділення КНП «Сокирянська районна лікарня».

Зокрема,  Романковецький ДНЗ, де виховується понад 200 дітей, віднині має сучасний утеплений фасад, ошатне облицьоване плиткою подвір’я та новітній дизайнерський ганок із сучасного стійкого матеріалу. Нині ремонтні роботи на стадії завершення і їх загальна вартість складає близько 1,5 мільйони гривень.

До слова, в даному дошкільному закладі, завдяки співпраці районної влади та органів місцевого самоврядування, підтримці сільського голови вже здійснено заміну покрівлі та забезпечено виконання інших енергозберігаючих заходів.

Про це йдеться на сайті Сокирянської РДА, пише видання «Північно-бессарабський портал». 

Завершуються роботи і приймального відділення КНП «Сокирянська районна лікарня», де надають екстрену та невідкладну допомогу, здійснюватимуть медичне сортування, діагностику захворювання. Уже реконструйовано фасад, покрівлю в’їзду, з врахуванням специфіки відділення, з обов’язковим доступом маломобільних груп населення.
 
За інформацію обласних служб, вже з початку наступного місяця відділення отримає потужне діагностичне обладнання: серед них, КТ та ангіограф, що дозволить на сучасному рівні проводити діагностику і лікування серцево – судинних захворювань не тільки жителів Сокирянського  району, а й регіону вцілому.

На Сокирянщині реконструюють дитячий садок та приймальне відділення районної лакрні

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж