Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Маніпуляції Клічука: нове обличчя, яке вже 15 років у політиці

Лідер «Єдиної Альтернативи» змінив 4 партії та 2 роки був членом у виконкомі

Нові обличчя у політиці тренд багатьох виборчих компаній останніх років. Та чи насправді вони нові?

Журналісти телеканалу «Чернівецький промінь» у програмі «Детально» розвіяли міфи, які чернівчанам не перший місяць нав’язують технологи Романа Клічука. Лідер «Єдиної Альтернативи», який позиціонує себе як абсолютно новий політик, насправді у політиці вже майже 15 років і встиг змінити 4 партії.

Це у телеефірі підтвердив і колишній мер Олексій Каспрук.

І десь там добирається один з наших місцевих потужних бізнесменів, торгує горілкою, Роман Клічук. Позиціонує себе як нове обличчя, хоча вже четверту партію поміняв.

Політична кар’єра Романа Клічука розпочалась майже 15 років тому. У 2006 році він став депутатом облради від Блоку Юлії Тимошенко і 4 роки займався і політикою, і бізнесом. Окрім того був членом бюджетної комісії.

Наша фракція була однією з найбільших в обласній раді. Нас було 48 депутатів. Я можу сказати, що у нас були активні депутати, але я не можу сказати, що Роман був тоді дуже активним, - розповів колишній однопартієць Романа Клічука Ігор Кірєєв.

І хоча сам Роман Клічук розповів, що політика – це досвід, який йому не сподобався, з тих пір він політику не покидав змінюючи партійні кольори один за одним ледь не щороку

У 2015 році він був сірим кардиналом «Народного контролю» та фінансував партію разом з сьогоднішніми «альтернативщиками» Морозом та Гринюком.

У 2016 році як політик з партійним шлейфом, став членом виконавчого комітету міськради. Фактично одним з тих небагатьох людей, які вирішують долю міста і чернівчан.

Проте не забував новообраний член виконкому і про свої інтереси. 25 липня 2017 року виконавчий комітет вирішує перенести румунське представництво торгово-промислової палати з приміщень на вулиці Ольги Кобилянської 5 в сусіднє за номером 2. Голосів не вистачило, але Роман Клічук наполіг, і рішення прийняли. А вже за рік у цьому приміщенні розширили ресторан, який пов’язують з Романом Клічуком.

Після цього політик пішов з виконкому.

Він сказав, що я не можу на цю говорільню дивитися, тому що це дуже довго. В мене є свої справи бізнесові, - розповів член виконавчого комітету Чернівецької міської ради Ярослав Шешур.

У 2018 Клічук покинув виконком, щоб вже найближчим часом засвітитись у партійних списках до Верховної Ради від партії «Самопоміч» на виборах в 2019 році, паралельно фінансуючи міський осередок партії.

У грудні 2019 в інтерв’ю газеті Версії Роман Клічук запевнив, що більше не хоче займатись політикою.

Не хочу бути політиком. Не моє це. Не можуть всі бути політиками. Комусь же ж треба і бізнесменами… Мені не подобається просити за себе – я краще за когось попрошу. Не уявляю собі, як би я ходив і агітував: голосуйте за мене, бо я такий класний, - розповів Клічук.

А вже за 5 місяців офіційно зареєстрували партію «Єдина альтернатива», яку очолив той хто ще зовсім нещодавно не хотів бути політиком. А людина, яка не уявляла як це агітувати за себе, заліпила своєю рекламою все місто.

15 років політичного досвіду дають про себе знати. Поводить себе Роман Клічук як класичний політик старої школи – до виборців навідується з охороною і у супроводі кортежу з 2-3 машин. Відповідає на пару питань, а далі ховається вже за членів команди. І при цьому закидує все місто красномовними агітками про свою новизну. Вправна маніпуляція, яка, утім, не має нічого спільного із тими цінностями, які декларує кандидат та його команда.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж