Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Чернівецькі журналісти обурені заявами Романа Клічука на адресу ЗМІ

Фото: фото фб-сторінка "ЄА"

Чернівецька обласна організація Незалежної Медіа-Профспілка України відреагувала на заяви лідера «Єдиної Альтернативи»

Незалежна Медіа-Профспілка України опублікувала на своїй сторінці заяву Чернівецького обласного осередку щодо негативних висловлювань одного із кандидатів на адресу чернівецьких ЗМІ.

Нагадаємо лідер «Єдиної альтернативи» Роман Клічук погодившись взяти участь у програмі телеканалу «Суспільне Буковина» за дві години до ефіру скасував свою участь та записав відео, в якому заявив, що його не влаштовував формат дебатів, а модерувати їх має незаангажований ведучий з доброю репутацією, який веде передачі на центральних телеканалах.

Директор телеканалу ТВА Вадим Пелех, на своїй сторінці в мережі фейсбук, зазначив, що «Єдина Альтернатива» прикриваючи своє небажання брати участь у дебатах, вдалася до образ журналістів. Тож він закликав чернівецькі ЗМІ бойкотувати будь-яку інформацію від ПП «Єдина Альтернатива» до їх публічного вибачення перед журналістами. 

Мене, журналіста з понад двадцятирічним стажем, обурює риторика, яку використовують щодо ЗМІ деякі політичні сили. Прикриваючи своє небажання брати участь у дебатах політична партія «Єдина Альтернатива» вдалася до образ журналістів, поділу їх на «угодних», «фотматних» і ні. Одним махом ця політична сила оголосила ВСІХ чернівецьких журналістів непрофесіоналами, зажадавши на дебати телеведучого зі столиці.
Звичайно, непогано було б, якби до Чернівців зі своїм ток-шоу прибув Ларрі Кінг, але хочу нагадати, що і Роман Клічук не дотягує до Дональда Трампа. Чи може Роману Васильовичу ближче і душевніше було б на дебатах зі Скабєєвою чи іншими російськими пропагандистами?..
Сумно, що на шостій річниці Революції Гідності, яка спалахнула, у тому числі, – після приниження журналістів і поділу їх на сорти, у Чернівцях знову доводиться слухати «плінтусну» риторику часів одіозного Галиця. І найгірше, що цю риторику, це зверхнє ставлення до моїх колег демонструють активісти партії, як позиціонує себе як «нова альтернатива» старим політикам.
Переконаний, Рада НМПУ дасть оцінку заявам ПП «Єдина Альтернатива», її лідерів Клічука, Зазуляка та пояснить політикам неприпустимість такої поведінки.
Закликаю усі чернівецькі ЗМІ бойкотувати будь-яку інформацію від ПП «Єдина Альтернатива» до їх публічного вибачення перед журналістами, - написав Вадим Пелех

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж