Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Тітушки чи члени «Єдиної Альтернативи»? Хто влаштував штовханину під ТВК


Лідер «Єдиної Альтернативи» вважає, що його охоронці діяли законно під час блокування ТВК

У Чернівцях десяток молодиків кремезної статури заблокували вхід до міської територіальної виборчої комісії. Координувала їхні дії представниця політичної партії «Єдина Альтернатива» Марина Кирилюк. Невдоволені таким самоуправством кандидати з інших партій намагалися пройти через оточення і потрапити на засідання комісії в ТВК. Та тітушки «Єдиної Альтернативи» нагадали усім 90-ті роки, і влаштували штовханину.

Не зважаючи на те, що серед активних учасників подій були помічені охоронці Клічука, які кількома днями раніше не пускали на дебати Олексія Каспрука, сам Роман Клічук їх там не побачив, і виправдовується, що три члени його команди охороняли ТВК від незнайомих людей, які начебто намагалися увірватися на засідання комісії.

Це були законні дії, що вони не допускали людей чужих, вони були не кандидати, це були люди, які прийшли просто з вулиці і вони збиралися увірватися в ТВК. Так, в якийсь період, вони ж не могли розібратися хто ці люди, вони прийняли рішення не пустити, - зазначив Роман Клічук

У ТВК про таке самоуправство «Єдиної альтернативи» нічого не знали, а в поліції такі незаконні дії «нових альтернативних облич» зі старими методами, не оцінили і склали протоколи.

Не обійшлося і без постраждалих. Жертвою кремезних чоловіків стала одна із кандидаток у депутати – Валентина Серра Сервера. На жінку псевдо-охоронці напали, коли вона хотіла пройти в приміщення, де засідала виборча комісія.

Хлопець мене вдарив дверима. Вийшло так, що ручкою від дверей вдарив мене по ребру нижньому і зажав мене у дверях, що ручка мені впилася у область печінки. Я почала кричати: мені боляче, відпусти, - прокоментувала події біля ТВК потерпіла.

У свою чергу Роман Клічук знову не бачить провини своїх однопартійців та охоронців.

Це ж є нісенітниця, тому що бачили відео, є їхні фотографії, вони усі нормально спілкувалися. І нікого ніхто не притискав тому що вони разом фотографувалися, спілкувалися, - заявив Роман Клічук.

Проте потерпіла спростовує виправдання лідера «Єдиної Альтернативи», адже вона змушена була звернутись по допомогу до медиків.

Вчора прийшло велике розчарування. Якщо політична сила, молода, нова, як вони себе позиціонують, вже зараз ідуть проти чинного законодавства, перешкоджають нам, то чого очікувати далі?, - обурилась Валентина Серра Сервера.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно