Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Магістраль для подачі кисню на 30 точок доступу уже встановили у інфекційному відділенні ОКЛ

Для обласної лікарні за державний кошт придбали 18 кисневих концентраторів
У інфекційному відділенні обласної клінічної лікарні прокладено магістралі для подачі кисню на 30 точок доступу, а днями змонтують мережі ще для 20 точок. Наразі замовлено редуктори та інші складові, необхідні для завершення робіт. Закінчити їх планують до 3 листопада.

Крім того, найближчим часом система забезпечення киснем з’явиться у відділенні пульмонології. Тут буде 34 точки доступу, про це повідомляє Чернівецька ОДА.

У лікарні також реконструюють відділення анестезіології та інтенсивної терапії – обладнають компресорну та встановлять генератор для виробництва кисню. Це дозволить забезпечити його безперебійну подачу для всього закладу.

Проєктно-кошторисну документацію на реконструкцію системи кисневого постачання лікарні вже виготовлено та скеровано на експертизу. Також у закладі чекають на поставку газифікатора.

Разом із тим, для обласної лікарні за державний кошт придбали 18 кисневих концентраторів. Ще чотири таких апарати заклад отримав як благодійну допомогу від Всесвітньої організації охорони здоров’я.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж