Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Буковині перевіряють заклади харчування на дотримання карантинних обмежень

Через недотримання карантинних вимог складено протоколи про адміністративні правопорушення Фахівці Держпродспоживслужби Буковини спільно із працівниками Національної поліції перевірили, чи дотримуються протиепідемічних обмежень заклади харчування у «червоній» зоні.

Як відомо, бари, кафе, ресторани, за рішенням обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, мають право працювати з 8:00 до 18:00. У приміщенні дозволено перебувати не більше, ніж 20 відвідувачам, із розрахунку 10 квадратних метрів на одну особу.

Як повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області, упродовж 4-6 листопада перевірено 95 закладів громадського харчування у Вижницькому, Заставнівському, Кіцманському, Хотинському, Сокирянському районах, а також у Чернівцях.

Так, у Хотинському районі виявлено 2 заклади громадського харчування, які працювали після 18 години, а також один, де персонал був без захисних масок. У Чернівцях у вечірній час зафіксовано роботу двох закладів.

Через недотримання карантинних вимог складено протоколи про адміністративні правопорушення. Суб’єктам господарювання доведено вимоги роботи закладів в умовах карантину.
 
Раніше ми повідомляли, що ресторани Клічука у Чернівцях працюють попри заборону, а охорона не пускає поліцію на перевірки.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж