Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Продовжують працювати після 18:00 попри заборону: на Буковині перевірили заклади харчування

Держспоживслужба продовжує перевіряти  заклади громадського харчування на дотримання карантину
Фахівцями Держпродспоживслужби Буковини спільно із працівниками Національної поліції України продовжуються здійснюватись моніторингові перевірки в адміністративно-територіальних одиницях, у яких  встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки, зокрема на територіях Кіцманського, Заставнівського, Вижницького, Хотинського районів та міст Новодністровськ, Чернівці, повідомляє пресслужба Держпродспоживслужби Чернівецької області.

Особлива увага при проведенні вище зазначених перевірок звертається на дотримання протиепідемічних обмежень в закладах громадського харчування, які мають право працювати  з 8:00 до 18:00 за умови допуску не більше 20 відвідувачів.

Так, впродовж 4-6 листопада поточного року спільно із працівниками Національної поліції перевірено 95 закладів громадського харчування, порушення дотримання протиепідемічних обмежень виявлено на 4 об’єктах.

Перевірками охоплені території Вижницького – 17, Заставнівського – 4, Кіцманського – 9, Хотинського – 25, Сокирянського – 14 районів та м. Чернівці-26,  порушення виявлені на територіях  Сокирянському та Хотинському районів (1 та 3 порушення відповідно).

В Хотинському районі спільно з Нац. поліцією виявлено 2 заклади громадського харчування, які працювали після 18 години (ресторан ПАБ в с. Клішківці та кафе «Релакс» в м. Хотин) та один заклад в с. Зарожани, працівники якого працювали без засобів індивідуального захисту органів дихання.

В місті Чернівці під час спільних рейдових перевірок в вечірній час зафіксовано роботу закладів громадського харчування «Панська гуральня» та «Піконтіко» після 18 години.

Працівниками Дежпродспожислужби постійно фіксуються порушення протиепідемічних обмежень в закладах громадського харчування, не зважаючи на сумну статистику захворюваності і летальності від COVID-19.

Всього по області зареєстровано 24079 підтверджених випадків захворювання на коронавірусну хворобу, з них 495 людини померло.

Так, у Кіцманському районі зареєстровано підтверджено 3084 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію, з них 34 випадки летальні, у Заставнівському підтверджено 1286 випадків, померло 32 людини, у Вижницькому – 1066, 22 летальних випадки, Хотинському – 1423 випадки, померло 28 осіб, а лідером є м. Чернівці, де підтверджено 9849 випадків захворювання на SARS-CоV-2 та померло 169 людей.

Через недотримання карантинних вимог складено 4 протоколи про адміністративні правопорушення. Робота в даному напрямку продовжується.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж