Фінансове забезпечення гірських штурмовиків та десантників на 23% вище, ніж в інших частинах
Від початку року більше 700 буковинців вдягли однострій та поповнили лави переважно військових частин Збройних сил України. Не кожен із них мав бойовий досвід чи то проходив колись службу, проте це не стало на заваді стати військовослужбовцем, повідомляє Чернівецька ОДА.
Сьогодні майже кожен охочий почати військову кар’єру має змогу всього за кілька місяців в навчальному центрі здобути військово-облікову спеціальність та стати в стрій бригади. Для цього потрібно звернутися до комісаріату, підтвердити свою придатність до військової служби, визначитись із подальшим фахом та частиною.
Як повідомляє пресслужба Чернівецького обласного військового комісаріату, посади екіпажів бойових машин, командирів відділень, тощо пропонують буковинцям окремі частини 10 гірсько-штурмової бригади, розташовані в нашій області, а також Закарпатська 128 гірсько-штурмова бригада. Є пропозиції і для охочих проходити службу в Чернівецькому підрозділі 80 десантно-штурмової бригади.
Фінансове забезпечення гірських штурмовиків та десантників на 23% вище, ніж в інших частинах. Як приклад, навідник отримує від 13000 гривень у розташуванні частини. В районі проведення ООС виплачують щомісячну винагороду – на другій і першій лініях відповідно 6500 і 17000 гривень, а також додатково запроваджені цього річ виплати в розмірі 5000 гривень.
Військових забезпечують речовим майном, харчуванням, безкоштовним медичним обслуговуванням, в тому числі пільговим курортно-санаторним оздоровленням. Вони також мають гарні перспективи для самореалізації та професійного розвитку.