Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Роман Клічук призначив колишнього регіонала своїм заступником


Новий заступник Клічука був депутатом від «Партії регіонів»

Сьогодні на сесії міськради, міський голова Роман Клічук виніс питання про призначення йому четвертого заступника. На цю посаду він запропонував Ігора Крохмаля, який раніше був депутатом Глибоцької районної ради від «Партії регіонів».

Кандидат на посаду заступника мера Ігор Крохмаль розповів депутатам, що йому 47 років, 20 з яких він служив у Державній податковій службі. З 2014 року займався підприємницькою діяльністю і різними політичними проєктами, а зараз має намір працювати у міській раді. Щоправда про те, що він був депутатом від «Партії регіонів» Крохмаль чомусь не розповів. Не було запитань і в депутатів, які підтримали його кандидатуру та проголосували.

Раніше Роман Клічук призначив своїми заступниками Василя Зазуляка, Юрія Лесюка та Євгена Маховікова.

Нагадаємо, що екс-нардеп Максим Бурбак, створену в Чернівецькій обласній раді коаліцію ОПЗЖ, Єдиної Альтернативи, Європейської солідарності та Аграрної партії, назвав політичною проституцією

Довідка: Крохмаль Ігор Драгушович

Ігор Крохмаль народився 14 грудня 1973 р. у с. Червоній Діброві Глибоцького району Чернівецької області. Має вищу освіту.

У 1993 розпочав трудову діяльність в органах податкової служби. Обіймав посади державного податкового інспектора, старшого державного податкового інспектора, старшого державного податкового ревізора-інспектора, головного державного податкового інспектора.

З 2005 по 2009 роки працював начальником ДПІ у Глибоцькому і Заставнівському районах Чернівецької області.

З жовтня 2009 року обіймав посаду начальника Новоселицької міжрайонної державної податкової інспекції у Чернівецькій області, а згодом очолював Кіцманську МДПІ у Чернівецькій області

У листопаді 2010 року обраний депутатом від «Партії регіонів» до Глибоцької районної ради

Після звільнення з податкової, у 2014 році, зайнявся підприємницькою діяльністю та очолив товариство з обмеженою відповідальністю "ЕКО БУД СЕРВІС", яке займається будівництвом житлових і нежитлових будівель.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно