Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Куди можуть звертатися буковинці щодо призначення субсидій

Зареєструвати заяву та сформувати електронну справу мають до 1 березня
Із 1 січня 2021 року органи соціального захисту населення районних держадміністрацій прийматимуть заяви про призначення субсидій лише у разі надіслання їх поштою або в електронній формі.

Прийом громадян із документами (тобто заявою та декларацією про доходи і витрати) здійснюватиметься уповноваженими посадовими особами виконавчого органу сільської, селищної, міської ради відповідної територіальної громади та посадовими особами центру надання адміністративних послуг.

Зареєструвати заяву та сформувати електронну справу мають до 1 березня 2021 року. Про це повідомляє пресслужба Чернівецької обласної державної алміністрації.

Інформацію про призначену допомогу вносять до Єдиного державного реєстру отримувачів житлових субсидій. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23.12.2020 № 1324 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» до середньомісячного сукупного доходу осіб, яким надаються державні допомоги, розмір призначеної їм житлової субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та скрапленого газу, враховуватися не буде.

Довідка
Головним механізмом забезпечення соціального захисту населення при оплаті житлово-комунальних послуг є програма житлових субсидій, яка діє в Україні вже понад 20 років.
Завдяки цьому механізму малозабезпечені громадяни оплачують не повну вартість житлово-комунальних послуг, а лише частину платежу, яка залежить від розміру середньомісячного сукупного доходу домогосподарства в розрахунку на одну особу.
Що нижчі доходи родини, то меншою є частка обов’язкової плати за житлово-комунальні послуги.
Відповідно до норм Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» (зі змінами), житлова субсидія призначається за наявності різниці між розміром плати за житлово-комунальні послуги в межах соціальної норми житла, соціальних нормативів користування житлово-комунальними послугами і розміром обов’язкового відсотка платежу, визначеного в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж