Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Який ноутбук купити у 2021 році: обираємо поміж 5 моделей

Обираючи ноутбук, потрібно вирішити, для чого саме вам потрібний девайс та за інтересом шукати модель Немає значення, чи ви фанат Mac чи полюбляєте працювати на старій перевіреній Windows. Експерти вважають, що вибір ноутбука у 2021 році, ймовірно, залежатиме від інших критеріїв, крім операційної системи. 

Є параметри, за якими усі лептопи можна поділити на групи — для якого користувача їх виготовляють. Отже, обираючи ноутбук, потрібно вирішити, для чого саме вам потрібний девайс та за інтересом шукати модель. 
Щодо класифікацій сучасної комп’ютерної техніки нас проконсультували експерти магазину Eldorado. Відкидаємо найпростіше сортування за ціною і ось що ми дізналися.

Ультрабук

Назва "ультрабук” закріпилася за цілою групою лептопів, що відрізняються зручністю та компактністю. Хоча від самого початку компанія Intel так називала прилади, які зручно носити з собою та які мають тривалий час автономної роботи. 
Найяскравіший приклад ультрабука — ноутбук Acer https://eldorado.ua/notebooks/c1039096/producer=acer/ з лінійки Aspire товщиною лише 2 см. Сьогодні будь-який легкий за вагою ноутбук з SSD та процесором Intel можна назвати ультрабуком, деякі з них навіть є ультрапортативними.

Ноутбуки 2-в-1

Ноутбуки 2-в-1, або ж трансформери — такі, що можна використовувати як ПК та як планшет. Такий формат пристрою зручний для тих, хто багато подорожує та постійно носить ноутбук з собою. 
Трансформер є сенс купувати, якщо ви постійно працюєте на ходу — у відрядженнях, на зустрічах, у кав’ярнях тощо. Але вони коштують дорожче за звичайні розкладні. Перед покупкою подумайте, який "режим” ви плануєте використовувати частіше — як лептоп чи як планшет, а вже потім обирайте конкретну модель. 

Ноутбуки для бізнесу

Основні відмінності, які характеризують таку групу пристроїв, триваліший час автономної роботи та міцний значний корпус. Що до начинки, то її можна обирати за різними критеріями. Бізнес-ноутбуки потужні та оптимально підходять для роботи у відео та фото редакторах — для дизайнерів, відеографів, фотографів. 
До бізнес-категорії відносять Lenovo ноутбуки, а саме лінійку Thinkpad P. Їх використовують у 3D-моделюванні, для створення проектів віртуальної реальності.

Для роботи та навчання

Так звані офісні моделі відносять до бюджетного цінового сегмента. Вони оптимально підходять для віддаленої роботи вдома та сімейного користування як основний недорогий комп’ютер. У кожного бренду, окрім Apple, є бюджетні моделі. 

Геймерські машини

Ці пристрої мають високопродуктивні процесори та великий обсяг оперативної пам'яті для запуску сучасних ігор. 
Ігрові машини зазвичай громіздкі та з більшою діагоналлю екрану, а через те з меншим часом автономної роботи. 
Наприклад, один із представників бренду MSI з механічною клавіатурою має діагональ 18,4 дюйма та важить близько 5 кілограмів.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж