Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Буковинців запрошують долучитися до лав резервістів

Резервістам, які є працевлаштованими, окрім збереженої заробітної плати, одразу після проведення навчальних зборів виплачують до 4540 гривень (залежно від звання) На підрозділи територіальної оборони покладені важливі завдання по зміцненню обороноздатності країни та захисту свого краю. Серед них – охорона та оборона важливих об’єктів та комунікацій, забезпечення умов для функціонування органів місцевої влади, боротьба з незаконними збройними формуваннями та підтримання режиму воєнного часу.

Формуються бригада та батальйони територіальної оборони за рахунок військовозобов'язаних віком до 60 років, які приписані до них, або уклали контракт на службу в резерві. Такий контракт можуть укласти військовозобов’язані та особи, які не служили в армії, але мають військові спеціальності. Це дає можливість бути залученим до виконання військового обов’язку та при цьому не відволікатись від звичної професійної діяльності. 
 
Буковинцям, які укладають контракт з бригадою територіальної оборони, важливо знати, що в разі оголошення воєнного стану, або мобілізації, вони будуть призвані саме у свій підрозділ на визначену посаду та виконуватимуть обов’язки виключно в межах області. Про це повідомляє пресслужба Чернівецького обласного військового комісаріату.
     
Для підтримання військових навичок кілька разів на рік резервісти залучаються для участі в одноденних вишколах та в навчальних зборах тривалістю від 7 до 20 днів.  Протягом цього часу за ними зберігається посада й заробіток за місцем постійної роботи, надається повне речове, продовольче та медичне забезпечення, виплачуються добові. Безробітні отримують мінімальну зарплатню. 
 
Резервістам, які є працевлаштованими, окрім збереженої заробітної плати, одразу після проведення навчальних зборів виплачують до 4540 гривень (залежно від звання), безробітнім – 2270 гривень. Наприкінці кожного року за успішне виконання завдань передбачене одноразове заохочення в сумі до 3100 гривень (залежно від звання). 

Контракт у військовому резерві передбачає ряд переваг, серед яких - можливість просуватися по службі, отримувати чергові військові звання, підвищувати кваліфікацію та здобувати нову військово-облікову спеціальність. 
       
Бажаючим укласти контракт в резерві слід звернутись до Чернівецького обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (військовий комісаріат) за адресою: м. Чернівці, вул. О. Кобилянської, 32, або в районні ТЦК та СП.         
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж