Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

З 1 квітня за пологи платить держава, а не породілля

Необхідні лише речі індивідуального користування для себе та дитини на час перебування у лікарні Із 1 квітня 2021 за пологи платить держава, а не породілля. Тому  жодних благодійних внесків та пакетів із ліками буковинки, які очікують на народження малюка, приносити до медичних закладів не повинні. 

Необхідні лише речі індивідуального користування для себе та дитини на час перебування у лікарні. Про це повідомляє пресслужба Чернівецької ОДА.

НСЗУ Національна служба здоров'я України оцінила цю пріоритетну послугу у 8136 гривень. З допомогою нової інформаційної панелі, зокрема, можна з’ясувати, скільки той чи інший медзаклад витрачає коштів на ліки для однієї породіллі. 

Інформація буде актуальною для майбутніх матусь, які відтепер можуть обирати будь-яку лікарню чи пологовий будинок для появи на світ свого маляти. Дашборд також стане у нагоді засновникам медичних закладів, які мають дбати про ефективне використання коштів та доступність послуги для жителів своїх громад. скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж