Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Для аграріїв Буковини презентували промислові дрони, які можуть допомагати агровиробникам

Безпілотники оснащені 16-літровою цистерною, здатні обприскувати рослини, рухаючись наперед заданим маршрутом Промислові дрони, які можуть допомагати агровиробникам, у тому числі обробляти поля добривами або пестицидами, презентували для аграріїв та садівників Рукшинської та Клішковецької громад.

Безпілотники із шістьма пропелерами, оснащені 16-літровою цистерною, здатні обприскувати рослини, рухаючись наперед заданим маршрутом.

Презентацію приладу також відвідав заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Роман Скигар. За його словами, влада неабияк зацікавлена, щоб сільське господарство впроваджувало сучасні технології у своїй роботі.

Безпілотники точні та швидкі, такі технології мають значні переваги. Вони дозволяють економити ресурси та зменшувати витрати, знизити кількість використання хімічних речовин, а отже і навантаження на екологію та довкілля, – зазначив Роман Скигар.

Як пояснив голова Рукшинської територіальної громади Олег Горбатюк, вони співпрацюють із програмою USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» Програма DOBRE та шукають можливості якнайкращого використання донорських коштів. Саме тому вирішили продемонструвати місцевим фермерам нові напрямки розвитку. 

У громаді працює більше 10 фермерських господарств, тож їхні керівники мають знати, що сучасні технології – це дуже ефективно, зменшує витрати на робочу силу, викиди у навколишнє середовище, – сказав Олег Горбатюк. 

Учасники презентації також обговорили особливості використання безпілотників та поділилися враженням від їхньої роботи.

Для аграріїв Буковини презентували промислові дрони, які можуть допомагати агровиробникам

 

Для аграріїв Буковини презентували промислові дрони, які можуть допомагати агровиробникам

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж