Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Буковинці отримали державні нагороди та крайові відзнаки

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

Також голова облдержадмінстрації привітав буковинців зі святом та подякував за вагомий внесок у розвиток спромомжності держави

Із нагоди Дня Соборності Сергій Осачук вручив буковинцям державні нагороди та крайові відзнаки. Голова ОДА привітав їх зі святом та подякував за вагомий внесок у розвиток спроможності держави і громадянського суспільства, пише пресслужба Чернівецької ОДА.

Сума індивідуальних успіхів, сума непохитності, сили волі і духу кожного з вас складає фундамент нашої держави. Ці нагороди – лише маленьке вираження вдячності на вашу адресу, яке повинно спонукати і надалі бути активними й професійними. Мусимо довести всім, що наше покоління не змарнує історичного шансу нарешті вивести Україну на рівний шлях розвитку, – зазначив Сергій Осачук.
 

Так, орден княгині Ольги ІІІ ступеня вручили заступниці голови громадської організації «Чернівецьке об’єднання «Захист» Марії Нікітіній.
Почесне звання «Заслужений працівник охорони здоров’я України» отримала Мар’яна Миронюк – заступниця директора державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України».

За мужність і самовіддане служіння українському народові та з нагоди Дня Соборності України почесною відзнакою «На славу Буковини» нагородили учасника бойових дій Олександра Ковтуна.

Почесної відзнаки «Вдячна Буковина» удостоїлися учасники бойових дій Олег Істратій, Андрій Крюков та Віталій Макаренко.

Також за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий внесок у економічний розвиток краю почесною грамотою обласної державної адміністрації нагородили Леоніда Боднара – заслуженого працівника промисловості України.скачать dle 10.5фильмы бесплатно