Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Голови облорганізацій «ОПЗЖ» Папієв та «Єдиної Альтернативи» Мороз керували зривом засідання ТВК (фото)

Політики надсилали головуючій на засіданні ТВК представниці «ОПЗЖ» Ірині Микичук у Viber вказівки як зірвати засідання комісії

Сьогодні Чернівецька ТВКнавмисно провалила реєстрацію 10 депутатів від партій «Рідне місто» та «Команда Михайлішина», а вказівки як діяти, головуюча на засіданні отримувала безпосередньо від голови Чернівецької облорганізації партії «Опозиційна платформа «За життя» Михайла Папієва та голови обласної організації «Єдина Альтернатива» Володимира Мороза

На початку засідання голова ТВК від «Слуги народу» Ірина Лютік передала свої повноваження заступниці, представниці партії «ОПЗЖ» Ірині Микичук, яка різними способами намагалася зірвати засідання. Кореспондентам «Чернівецького променя» вдалося зафіксувати переписку Ірини Микичук у Viber де вона отримувала вказівки від політиків.

Представник «ОПЗЖ» Ігор Спінов писав їй, що діяти потрібно так як сказав Михайло Миколайович Папієв і згодом написав як саме вона мусить зривати засідання. Він написав у повідомленні: «То что МН (Михаил Николаевич Папиев, - прим.ред.) сказал».

Але якщо незаконні вказівки Михайла Папієва представниці своєї партії в ТВК щодо зриву засідання, ще якось зрозуміти можна, то переписку заступниці голови ТВК від партії «ОПЗЖ» з головою обласного осередку «Єдиної Альтернативи» Володимиром Морозом, пояснити «альтернативщикам» буде важко.

Ми й раніше неодноразово писали, що діями ТВК керує коаліція «Папієва-Клічука», а наявні в редакції фотодокази переписки заступниці голови ТВК Ірини Микичак з Морозом і Спіновим, це лише підтвердили.

Голови облорганізацій «ОПЗЖ» Папієв  та «Єдиної Альтернативи» Мороз керували зривом засідання ТВК (фото)


 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж