Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

ЦВК скасувала вчорашню постанову ТВК та зареєструвала депутатами 10 представників партій «Рідне місто» та «Команда Михайлішина»

Центральна виборча комісія розпустила Чернівецьку ТВК через незаконні дії та звернулися до поліції

Центральна виборча комісія України на сьогоднішньому засіданні визнала протиправною та незаконною вчорашню постанову Чернівецької ТВК прийняту у кабінеті заступника мера Василя Зазуляка. Вчора Чернівецька ТВК постановою зареєструвала наступних по списку депутатів партій «Рідне місто» та «Команда Михайлішина» через те, що 10 перших депутатів нібито не подали заяви у строк. У ЦВК зазначили, що це спростовується тими документами, які є в ЦВК, низками протоколів, а заяви отримані вчасно, тож постанову Чернівецької ТВК скасували.

Окрім того ЦВК визнала що Чернівецька ТВК допустила грубе порушення виборчого законодавства, та прийняла рішення розпустити увесь склад ТВК і звернутися у зв’язку з їх незаконними діями до поліції.

Також Центральна виборча комісія прийняла рішення зареєструвати 10 представників партій «Рідне місто» та «Команда Михайлішина» депутатами Чернівецької міської ради.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж