Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Поки у Чернівцях «червона зона», «Калинівський ринок» працювати не буде, - Роман Клічук

Мер визнав, що міська влада нічим не може допомогти підприємцям Калинки та інших непродовольчих ринків

Сьогодні обурені закриттям «Калинівського ринку» підприємці знову прийшли до міської ради у пошуках підтримки. Підприємці зустрілись з міським головою, оскільки за словами представниці ініціативної групи Оксани Черчел, його заступник, який вчора проводив зустріч з ними, некомпетентний та не може розрізнити продуктові та промислові ринки.

Зустріч з підприємцями тривала кілька годин, в тому числі пару годин без участі ЗМІ, які не допустили на обговорення цього питання. Проте міський голова Роман Клічук після зустрічі з підприємцями також розводить руками, і констатує, що міська влада безсила у даній ситуації, і допоки у Чернівцях діє червона карантинна зона, жоден непродовольчий ринок працювати не буде.

Ми не можемо заперечити постанову, яку дав Уряд. На місцевому рівні нажаль це неможливо прийняти, тому що є постанова, де чітко написано: заборонити роботу непродовольчих ринків і все, - зазначив Роман Клічук

На уточнююче запитання журналістів «Чернівецького променю» чи означає це, що поки запроваджена червона зона, ринки не запрацюють, мер відповів ствердно, але пообіцяв обговорювати і далі це питання, а поки взяти паузу у вирішенні питання.

Нажаль, так. Але ми ще ми будемо зустрічатися, обговорювати, можливо щось придумаємо. Ми просто вирішили зробити паузу і шукати якийсь інший вихід, - розповів міський голова.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж