Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

#Великебудівництво: цьогоріч у Їжівцях збудують нову школу

Зараз заклад освіти працює у двох стареньких приміщеннях Їжівську школу, що у Чудейській громаді, цьогоріч реконструюють у рамках зініційованої Президентом України програми Велике будівництво. Про це пише Чернівецька обласна адміністрація.

Тут, зокрема, планують добудувати новий корпус, зводити який почали ще 2018 року. Зараз заклад освіти працює у двох стареньких приміщеннях. Тут і досі пічне опалення, немає спортивної та актової зали, майстерні, кабінетів фізики і хімії.

Як зазначила заступниця голови Чернівецької ОДА Ірина Ісопенко, яка перебувала у Їжівцях із робочим візитом, реконструкція школи – це можливість для понад двох сотень учнів отримати комфортний та безпечний освітній простір.

Нова школа буде також доступною, із пандусом та ліфтом, тож діти з особливими освітніми потребами матимуть гідні та рівні умови для навчання, – зазначила Ірина Ісопенко.


Добудова корпусу також дозволить відкрити у закладі підготовчу групу для дошкільнят. Нині батькам доводиться возити малюків у дитсадок до Чудея або Красноїльська.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж